start

Aktualności

Ferie zimowe na sportowo z PWSZ w Krośnie

12-02-2018

 

 

Ferie zimowe 2018 niestety dobiegły końca. Uczniowie wrócili do szkół, a my chcielibyśmy podsumować atrakcje, które Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWSZ w Krośnie zorganizowało w tym roku dla dzieci w trakcie zimowej przerwy.

Ferie zimowe w Krośnie rozpoczął Festiwal Łyżwiarski, który odbył się na krośnieńskim lodowisku 28 stycznia 2018 roku. Podczas imprezy wszystkie dzieci oraz młodzież mieli możliwość: wzięcia udziału w grach i zabawach prowadzonych przez studentów naszej uczelni, nauki jazdy na łyżwach lub też rozegrania meczu przeciwko hokeistom Ciarko KH 58 Sanok.

Przez pierwszy tydzień podkarpackich ferii ponad 50 dzieci w wieku od 5 do 13 lat brało udział w Narciarskim Miniobozie Dziecięcym AZS PWSZ KROSNO. Obóz odbywał się w formie półkolonii. Dzieci miały zapewnioną opiekę oraz atrakcje przez 8 godzin dziennie. Oczywiście głównym punktem programu była nauka jazdy na nartach. Zajęcia na stoku w Chyrowej prowadzone były przez wykwalifikowanych instruktorów - pracowników SWFiS PWSZ w Krośnie oraz absolwentów i przyjaciół uczelni.  Równie chętnie jak w zajęciach na stoku dzieci brały udział w popołudniowych zabawach świetlicowych i zajęciach plastycznych. O tym, że bezpieczeństwo jest najważniejsze wiedzą oczywiście wszyscy instruktorzy, a teraz również i dzieci. Nasi mali narciarze bardzo aktywnie brali udział w pokazie ratownictwa oraz prawidłowego zachowania się na stoku w razie wypadku przeprowadzonego przez ratowników dbających o bezpieczeństwo narciarzy w Chyrowej. 

Mimo, że ferie już za nami, to mamy jeszcze jedną propozycję dla miłośników zimowego szaleństwa. W najbliższym czasie planujemy zorganizować rodzinne zawody narciarskie dla mieszkańców Krosna. Więcej informacji już wkrótce.

Dziękujemy wszystkich uczestnikom za udział, zaangażowanie i fantastyczną atmosferę podczas zimowych ferii na sportowo z PWSZ w Krośnie. Zapraszamy znowu za rok.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito