start

Aktualności

Aktywnie w Academii

19-12-2017

Tak się bawią najmłodsi studenci PWSZ w Krośnie

Jak co roku najmłodsi uczniowie Academii, ich rodzice, lektorzy oraz władze uczelni spotkali się razem na Christmas Party. W tym roku lektorzy Academii przygotowali hiszpańsko-angielski mix z wykorzystaniem elementów kultury obu krajów, przedstawiający bożonarodzeniowe tradycje i zwyczaje w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii w formie prezentacji, skeczy, piosenek i wierszyków. Było magicznie, wesoło i bardzo miło również za sprawą zabawnego Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci kolorowymi prezentami.

W trakcie spotkania również zaprezentowano podsumowanie ostatnich działań Academii


Ta cykliczna impreza to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania umiejętności językowych kursantów Academii, którzy wcielają się w przeróżne role w świątecznym przedstawieniu, lecz także fantastyczny sposób na promocję uczelni wśród lokalnej społeczności. Dzięki takim wyjątkowym przeżyciom i emocjom budujemy wspaniałą atmosferę, co przekłada się na sukces dydaktyczny i medialny.
 

 

Więcej fotografii w galerii

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito