start

Aktualności

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2017

13-11-2017

 

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Jest on organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu przedsiębiorczości.
W dniu 10 listopada 2017 r. Koło Naukowe Organizacji i Zarządzania działające na kierunku Zarządzanie  było po raz czwarty partnerem tego cyklicznego wydarzenia.
W tym roku gościliśmy 60 uczniów z 5 szkół ponadgimnazjalnych (Miejski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Technikum nr 6, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku, Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie, Liceum Ogólnokształcące w Rymanowie) wraz 4 nauczycielami oraz 13 studentów PWSZ w Krośnie.

W ramach ponad trzygodzinnych warsztatów zrealizowano w dwóch grupach dwa moduły tematyczne:
1. „Przygotowanie biznesplanu – część opisowa” (prowadząca dr Beata Ujda-Dyńka)
2. „ Przygotowanie biznes planu – część finansowa” (prowadząca dr Liliana Mierzwińska).
Program zajęć i wykorzystane formularze były  zgodne z wymaganiami stawianymi biznes planom przygotowywanym przez osoby ubiegające się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego w bieżącej perspektywie finansowej Unii Europejskiej.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia za pomoc organizacyjną i wsparcie logistyczne.

Dr Liliana Mierzwińska
Opiekun Koła Naukowego Organizacji i Zarządzania

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito