start

Aktualności

Seminarium „Obróbka powierzchniowa"

23-11-2017

 

 

 

 

W dniach 29-30 listopada 2017 roku o godz. 9.00 w auli w PWSZ w Krośnie przy ul. Dmochowskiego 12, zorganizowane zostanie seminarium „Obróbka powierzchniowa" w ramach cyklu seminariów pod nazwą "Współczesne technologie w przemyśle maszynowym".

 W ramach seminarium wykłady wygłoszą:

  1. prof. dr hab. Andrzej Świątoniowski (PWSZ im. S. Pigonia w Krośnie/Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie) – Zastosowanie Shot peening – uwarunkowania teoretyczne i uzasadnienie stosowanych parametrów technologicznych.
  2. prof. dr hab inż. Feliks Stachowicz (Politechnika Rzeszowska) - Historyczne i techniczne ujęcie obróbki powierzchniowej metali, budowa warstwy wierzchniej, wpływ warstwy wierzchniej na własności użytkowe, destrukcja warstwy wierzchniej, podstawowe metody obróbki ubytkowej.

Panele branżowe poprowadzą m.in.:

  1. Przedstawiciele firmy Rösler oraz Awexim - Obróbka strumieniowo – ścierna (shot blasting, shot peening).
  2. Przedstawiciele firmy Zygmunt J.Głuchowski - Obróbka wibrościerna.

Szczegóły  i dokładny program seminarium na stronie http://www.pwsz.krosno.pl/stwp/

Zapraszamy pracowników firm związanych z branżą maszynową, nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu mechanicznym oraz studentów.

 


 

Pliki do pobrania

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito