start

Najbliższe wydarzenia

IX Olimpiada Pielęgniarska - 8 maja 2018 roku

27-02-2018

 

 

 

Bardzo serdecznie zapraszamy na finał IX Olimpiady Pielęgniarskiej im. dr Janiny Fetlińskiej, który odbędzie się w dniu 8 maja 2018 roku o godzinie 10.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie przy ulicy Kazimierza Wielkiego 4. Etap ten polega na przedstawieniu przez uczestników prezentacji multimedialnej. Prezentacje przygotowują finaliści Olimpiady samodzielnie, opiekun naukowy – nauczyciel akademicki może występować wyłącznie w roli doradcy na ostatnim etapie tworzenia prezentacji.

Temat prezentacji brzmi: „Pacjent pediatryczny/geriatryczny podmiotem opieki pielęgniarskiej”. Czas trwania prezentacji - 7 minut. Oceny prezentacji dokonują powołani członkowie Komisji Olimpiady. Powołana Komisja Olimpiady wyłania 3 najlepsze prace.

W szranki staną przedstawiciele jedenastu uczelni z całej Polski uczestniczący w IX edycji Olimpiady Pielęgniarskiej im. dr Janiny Fetlińskiej.

Po raz pierwszy w historii finał Olimpiady odbędzie się w murach naszej Uczelni zgodnie z zasadą, że zwycięzca poprzedniej edycji jest gospodarzem kolejnego konkursu.

Serdecznie zapraszamy i trzymamy kciuki za uczestników.

 

Więcej szczegółów:

http://www.pwsz.krosno.pl/uczelnia/aktualnosci/art,1532,miedzyuczelniana-olimpiada-pielegniarska-im-dr-janiny-fetlinskiej.html

http://www.pwsz.krosno.pl/uczelnia/aktualnosci/art,1533,etapy-przebiegu-ix-miedzyuczelnianej-olimpiady-pielegniarskiej-im-dr-janiny-fetlinskiej.html

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito