start

Aktualności

Karpacka Czytelnia pod Strzechą

19-08-2010

Zapraszamy 28-29 sierpnia w godz. 10.00-16.00 na dziedziniec nowo otwartej biblioteki Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. W tym dniu będzie można posłuchać historii, legend i podań związanych z Krosnem w interpretacji znanych postaci ze świata polityki, kultury i nauki związanych z naszym regionem. Swoją obecność zapowiedzieli m. in. Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki, radna Anna Dubiel, aktor Jacek Buczyński, poeta Jan Tulik. Będzie można również zwiedzić bibliotekę i oglądnąć wystawę zdjęć przedstawiającą przebieg remontu kamienic przy Rynku 1.

Impreza odbywa się w ramach Karpackich Klimatów i Festiwalu Win Węgierskich w Krośnie. Do Karpackiej Chaty Pod Strzechą zaprasza Agencja Artystyczna Scena PRL.

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito