start

Aktualności

Witamy na nowej stronie PWSZ w Krośnie

17-08-2010

17 sierpnia wystartowała nowa strona internetowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie. Odświeżono nie tylko wygląd strony, ale także wzbogacono ją o liczne nowe funkcjonalności, które ułatwią kandydatom na studia i studiującym odnalezienie się w strukturze uczelni wyższej. Prace nad nową stroną www.pwsz.krosno.pl trwały od kilku miesięcy. Nowa wersja charakteryzuje się nowoczesnym układem graficznym i wysoką funkcjonalnością. Użytkownicy odwiedzający stronę bez trudu odnajdą na niej potrzebne informacje i zapoznają się z ofertą krośnieńskiej uczelni.
Aby ułatwić korzystanie z serwisu, strona została podzielona na trzy podstawowe sekcje:
• dla kandydatów – poświęconą ofercie kształcenia oraz warunkom i trybowi rekrutacji
• dla studentów – przeznaczoną dla studentów i absolwentów uczelni
• dla pracowników – zawierającą informacje ważne dla osób zatrudnionych w PWSZ w Krośnie.

Menu z lewej strony pozwala w łatwy sposób odnaleźć instytut lub zakład, a rozbudowane aktualności dostarczą najświeższych informacji o wydarzeniach z życia uczelni.

Zapraszamy gorąco do regularnych odwiedzin nowej strony!

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito