start

Aktualności

Reprezentantka naszej uczelni w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Podkarpackiego

28-11-2019

 

 

 

W związku z obchodami jubileuszu 20-lecia powstania Województwa Podkarpackiego, jego Zarząd podjął uchwałę o powołaniu do życia Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Decyzją Komisji Wyborczej, na podstawie przesłanych wniosków oraz życiorysów kandydatów, w skład Sejmiku weszło 33 młodych mieszkańców województwa, w tym także nasza studentka Katarzyna Turczyn. Należy podkreślić, że Katarzyna Turczyn jest jedną z dwóch osób reprezentujących powiat krośnieński w tym nowo powstałym gremium.

26 listopada 2019 roku, podczas jubileuszowej sesji Sejmiku, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl i przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz wręczyli naszej studentce akt powołania na przedstawiciela Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego na dwuletnią kadencję.

Pani Katarzyna od teraz będzie brała udział w cyklicznych sesjach powołanego gremium, którego działanie ma charakter wnioskodawczy i opiniująco-doradczy. Do jej podstawowych zadań należeć będzie reprezentowanie ogółu młodego pokolenia, zwiększanie jego aktywności i świadomości społecznej, proponowanie nowych rozwiązań i inicjowanie zmian na rzecz młodzieży oraz młodych dorosłych, a także nadawanie kierunku regionalnej polityce młodzieżowej.

Gratulujemy!

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito