start

Aktualności

Międzynarodowa Konferencja Communication Styles 4 - 12-13 Listopada 2019

08-11-2019

 

 

 

 

W dniach 12-13 listopada w PWSZ w Krośnie odbędzie się cykliczna konferencja pt. Communication Styles 4 – Radical Thought – Radical Language - Radical Communication Style. Jest to wydarzenie międzynarodowe, anglojęzyczne, poświęcone stylom komunikacyjnym w dyskursie ustnym i pisanym w różnych kulturach i w różnych środowiskach oraz profesjach.
Tym razem konferencja skupia się na różnych sposobach, w jaki radykalizuje się język, a zarazem styl komunikacyjny używany w sferze publicznej w mediach i gatunkach wypowiedzi w zależności od środowiska i kultury.
W szczególności omawiane będą wypowiedzi polityczne, medialne, literackie czy humorystyczne, w oryginalnym języku, jak i w przekładzie. Wykładowcy plenarni przyjeżdżają z Niemiec, Holandii oraz z Polski, zaś pozostali uczestnicy – z Czech, Estonii, Grecji, Indii, Tajlandii, Tajwanu, Rosji,Ukrainy, Węgier, Włoch oraz oczywiście z Polski, nie tylko z Krosna, ale także z kilku innych ośrodków akademickich.

Strona internetowa konferencji: http://www.pwsz.krosno.pl/ics-4-2019/

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Pliki do pobrania

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito