start

Aktualności

Seminarium „Technologia modelowania informacji o budowlach"

08-11-2019

 

 

 

 


W dniu 26 listopada 2019 r. o godz. 16.00 w auli PWSZ w Krośnie, przy ul. Dmochowskiego12, odbędzie się seminarium „Technologia modelowania informacji o budowlach (BIM – Building Information Modelling) - narzędzia i zastosowanie w branży instalacyjnej, budowlanej oraz w procesach wytwarzania”, organizowane przez PWSZ w Krośnie oraz firmę Tech Data Polska Sp. z o.o.

 

Seminarium w zakresu BIM (Building Information Modeling) przybliży słuchaczom:

  • podstawy technologii BIM (mogącej stać się wkrótce podobnym przełomem jak wprowadzenie do praktyki inżynierskiej oprogramowania AutoCad),
  • narzędzia BIM oferowane przez AutoDesk i ich zastosowanie,
  • zaprezentuje przykłady jak cyfrowy, inteligentny model obiektu budowlanego pozwala na lepszą współpracę i koordynację międzybranżową na każdym etapie cyklu życia produktu.

Seminarium skierowane jest do:

  • studentów Instytutu Politechnicznego, głównie Inżynierii środowiska, Budownictwa, Inżynierii produkcji, Informatyki, Energetyki oraz Mechaniki i budowy maszyn oraz wszystkich zainteresowanych studentów Uczelni,
  • pracowników Instytutu Politechnicznego
  • przedstawicieli przemysłu i biznesu z branży budowlanej, instalacyjnej, energetycznej oraz mechanicznej z naszego regionu.

 

Zapraszamy!

Formularz rejestracyjny pod linkiem:

Technologia modelowania informacji o budowlach BIM

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito