start

Aktualności

Klimaty PWSZ w Krośnie – czas na podsumowanie

26-08-2019

 

 

 

Ponad 300 osób odwiedziło strefę zdrowia PWSZ na krośnieńskim Rynku, prawie 260 osób wzięło udział w grze i zakręciło Akademickim Kołem Fortuny. PWSZ w Krośnie, jak co roku, aktywnie uczestniczyła w Festiwalu Kultur Pogranicza Karpackie Klimaty.

Tegoroczne Klimaty PWSZ w Krośnie odbyły się nie tylko na dziedzińcu uczelni, ale i na klimatycznej skarpie. Piękna pogoda sprzyjała zabawie w tematycznych strefach. Można było rozwiązać łamigłówki językowe, pobawić się w inżyniera, spalić kalorie i odkryć zdolności artystyczne. Nie zabrakło oczywiście naukowych wykładów, pięknej wystawy w Bibliotece, zakątka ze zdrową żywnością i pysznymi napojami oraz pielęgniarskimi poradami.

Klimaty PWSZ nie byłyby tak udane, gdyby nie studenci, pracownicy uczelni oraz mieszkańcy Krosna i okolic. Wiemy, że mogliście mieć inne plany, a mimo to spędziliście ten czas razem z nami. Cieszymy się, jeśli dobrze się bawiliście.

Dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali i chętnie nas odwiedzali.
Zapraszamy Was za rok z nowymi pomysłami, a już dzisiaj na fotorelację z wydarzenia.

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito