start

Aktualności

MŁODA STREFA BIZNESU

23-01-2019

 

 

 

 

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie zaprasza do udziału w konkursie na najlepszy projekt własnej działalności gospodarczej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Wydarzenie ma na celu promocję przedsiębiorczości, upowszechnianie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów, rozwijanie umiejętności pisania biznesplanów, prezentacji własnych pomysłów oraz doskonalenie znajomości potrzeb lokalnego środowiska pracy.

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach.                

1.      ETAP I:

a)      Przesłanie karty zgłoszeniowej do 1 marca 2019 r. (na adres pocztowy: ).

b)      Przesyłanie prac konkursowych do 18 marca 2019 r. na powyższy adres.

c)      Ocena merytoryczna prac przez zespół ekspertów (kryteria oceny pracy: innowacyjność pomysłu, realność przyjętych założeń, wiarygodność parametrów finansowych, umiejętność prezentacji pomysłu).

d)     Wyłonienie dziesięciu najlepszych prac do etapu II – 21 marca 2019 r. (pięć prac uczniów szkół ponadgimnazjalnych i pięć prac studentów).

2.      ETAP II - 22 marca 2019 r.

a)      Prezentacja 10 najlepszych prac przez uczestników konkursu podczas 15 minutowego wystąpienia przed komisją konkursową.

b)      Rozstrzygnięcie konkursu i nagrodzenie laureatów podczas Uroczystej Gali Konkursu, która odbędzie się w trakcie Akademickich Dni Nauki i V Targów Zatrudnienia w PWSZ w Kośnie.

 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo w Regulaminie konkursu.

W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorami konkursu (dr Beata Ujda-Dyńka tel. 696-486-615, dr Liliana Mierzwińska tel. 694-542-483).

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito