start

Aktualności

Noc Biologów w PWSZ w Krośnie - 10 stycznia 2019 roku

09-01-2019

 

 

 

 

Ogólnopolska „Noc Biologów” to wydarzenie cykliczne, organizowane przez ośrodki naukowe w całym kraju od 2012 r. W tej edycji po raz drugi udział weźmie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie nauki zajmującej się problematyką przyrodniczą, zdrowia ludzkiego oraz biogospodarki poprzez prezentację ciekawych wykładów, warsztatów, pokazów naukowych, laboratoriów oraz wystaw tematycznych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Nocy Biologów”, która odbędzie się wyjątkowo 10 stycznia 2019 r.

PWSZ w Krośnie zaplanowała dla uczestników „Nocy Biologów” szereg atrakcji. Uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się o roli pszczół w przyrodzie i życiu człowieka, poznać rośliny pospolite jadalne i lecznicze południowego Podkarpacia, sprawdzić istnienie bakterii wokół nas, poznać tajemnicze życie motyli, czy też budowę ludzkiego ciała oraz ocenić kontrę kwasów do zasad. Wydarzenie to pozwoli wszystkim, których fascynuje biologia, zgłębić tajniki fenomenu życia na Ziemi.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej http://www.nocbiologow.pl.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Nocy Biologów 2019  w Krośnie.

 

 


 

 

Pliki do pobrania

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito