start

Aktualności

PWSZ w Krośnie podpisała umowę z Polską Grupą Zielarską

05-12-2018

 

 

 

W dniu 28 listopada 2018 roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie podpisała umowę o współpracy z Polską Grupą Zielarską. Strony porozumienia zadeklarowały wspólne działania na rzecz rozwoju, promowania i umacniania roli polskiego zielarstwa, poprzez realizację przedsięwzięć o charakterze edukacyjno-szkoleniowym.

 

W ramach realizacji umowy Partnerzy określili zakres współpracy mający na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych członków Polskiej Grupy Zielarskiej, współudział w tworzeniu i realizacji programów studiów na kierunkach Zielarstwo i Produkcja i bezpieczeństwo żywności, a także organizację praktyk zawodowych dla studentów PWSZ w Krośnie.

Prof. Iwona Wawer i dr Henryk Różański wezmą udział w wiosennej konferencji Fitoterapia wiosną organizowanej w Wiśle przez Polską Grupę Zielarską w dniu 9 marca br. z wykładami Racjonalna suplementacja.Tak czy nie dla suplementów oraz Floroterapia.

W trakcie uroczystego podpisania umowy Polską Grupę Zielarską reprezentowali: mgr Robert Słowiński – prezes zarządu, Magdalena Trzcińska – członek zarządu oraz Małgorzata Gościcka.

 

Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie reprezentowali: prof. dr hab. Grzegorz Przebinda – Rektor PWSZ w Krośnie, prof. dr hab. Iwona Wawer - wykładowca na kierunku Zielarstwo oraz  mgr Franciszek Tereszkiewicz – Kanclerz PWSZ w Krośnie.

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito