start

Aktualności

XIX Światowy Maraton Pisania Listów w Obronie Praw Człowieka - 6 grudnia 2018 roku

05-12-2018

 

 

 

Zapraszamy w dniu 6 grudnia 2018 roku od godziny 9.00 do 17.00 do Biblioteki Głównej PWSZ w Krośnie, Rynek 1, do wzięcia udziału w Maratonie pisania listów w obronie praw człowieka. Z sylwetkami bohaterów, dla których możemy napisać list, można zapoznać się w bibliotece.

JM Rektor PWSZ w Krośnie prof. dr hab. Grzegorz Przebinda ogłasza konkurs na najlepszy list napisany w obronie praw człowieka. Na zwycięzców czekają cenne nagrody oraz gadżety PWSZ w Krośnie.

Zapraszamy studentów, pracowników PWSZ w Krośnie, uczniów szkół oraz mieszkańców miasta Krosna do wzięcia udziału w zbiorowym pisaniu listów. Piszemy je co roku, aby pomóc osobom z różnych części świata prześladowanym ze względu na: rasę, płeć, narodowość, wyznanie, poglądy polityczne, niepełnosprawność. 

 

Podaruj w tegoroczne Mikołajki swój list ludziom potrzebującym naszej pomocy. Pamiętaj - dobro powraca. Napisz list, zmień życie.

 

Pliki do pobrania

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito