start

Aktualności

Głosuj i wybierz najlepszy projekt

26-11-2018

Zapraszamy wszystkich studentów do głosowania na projekty zgłoszone w ramach budżetu partycypacyjnego.
Każdy student może oddać jeden głos na dowolną liczbę projektów.
Wśród propozycji, które uzyskają najwięcej Państwa głosów, zostanie wybrany projekt lub projekty, które zostaną zrealizowane.

Głosowanie trwa do 30 listopada 2018 r.

Formularz głosowania na projekty dostępny jest tutaj: LINK

 


Projekt 1

Tytuł projektu: Stworzenie centrum e-sportowego na terenie PWSZ w Krośnie

Kwota projektu: 24 500 zł

Opis projektu: Projekt zakłada utworzenie na terenie uczelni bazy e-sportowej dla studentów, składającej się z pięciu stanowisk gamingowych. W ramach projektu zaplanowano zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem.

Lokalizacja projektu: Dowolna lokalizacja w budynkach PWSZ (jedna sala).

 

Projekt 2

Tytuł projektu: Stacje ładowania w kampusach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie

Kwota projektu: 18 000 zł

Opis projektu: W ramach projektu utworzone zostaną stacje szybkiego ładowania smartfonów. Każda stacja będzie posiadała 12 zamkniętych komór, w których użytkownicy będą mogli doładowywać smartfony bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Lokalizacja projektu: Budynki dydaktyczne: przy ul. Kazimierza Wielkiego 8, przy ul. J.Dmochowskiego 12 i przy ul. S.Wyspiańskiego 20.

 

Projekt 3

Tytuł projektu: Dystrybutory wody pitnej w kampusach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie

Kwota projektu: 2 397 zł

Opis projektu: Celem projektu jest zaopatrzenie każdego kampusu uczelni w dystrybutor wody pitnej. Rozmieszczenie urządzeń w kilku lokalizacjach pozwoli na korzystanie z nich wszystkim studentom.

Lokalizacja projektu: Budynki dydaktyczne: przy ul. Kazimierza Wielkiego 8, przy ul. J.Dmochowskiego 12 i przy ul. S.Wyspiańskiego 20.

 

Projekt 4

Tytuł projektu: Społecznościowy ogród Pigonia

Kwota projektu: 18 441 zł

Opis projektu: Projekt przewiduje zagospodarowanie skarpy przy budynkach dydaktycznych zlokalizowanych przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krośnie. W ramach projektu zaplanowano zakup wyposażenia ogrodowego. Realizacja projektu umożliwi studentom spędzanie wolnego czasu pomiędzy zajęciami, na świeżym powietrzu.

Lokalizacja projektu: Skarpa przy budynkach dydaktycznych zlokalizowanych przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krośnie

 

Projekt 5

Tytuł projektu: Śniadanie z muzyką

Kwota projektu: 15 589 zł

Opis projektu: Utworzenie pokoju śniadaniowego, w którym studenci będą mogli w miłej atmosferze przygotować własne posiłki i zrelaksować się w oczekiwaniu na zajęcia.

Lokalizacja projektu: Budynki dydaktyczne: przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 i przy ul. S.Wyspiańskiego 20.

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito