start

Aktualności

11 listopada 2018 r. - 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

08-11-2018

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

11 listopada o godz. 10.30 w Bazylice Kolegiackiej „Fara” w Krośnie odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny. Po Mszy Świętej nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.

W uroczystościach nie zabraknie studentów i pracowników Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. W uroczystych obchodach Święta Niepodległości weźmie udział poczet sztandarowy naszej uczelni, a prof. dr hab. Grzegorz Przebinda, Rektor PWSZ w Krośnie wraz z delegacją studentów, złoży wiązankę kwiatów pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.

W trakcie uroczystości przy pomniku, w ramach akcji "Niepodległa do Hymnu", wspólnie odśpiewamy Mazurka Dąbrowskiego.

„Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka. Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami. Uczcijmy najważniejsze święto i jedyny taki jubileusz w naszym życiu!

 Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników do wzięcia udziału w wydarzeniu.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito