start

Aktualności

O Naszej Uczelni w Sejmie RP

29-10-2018

 

 

 

Inauguracja roku akademickiego zawsze wiąże się z uroczystym wspominaniem dotychczasowych sukcesów i snuciem planów na przyszłość. Tegoroczna inauguracja to także ważne wydarzenie rocznicowe wpisujące się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, a także przypominające już blisko 20-letnią historię naszej Uczelni. Podczas obchodów inauguracyjnych 2 października 2018 roku JM Rektor wręczył medale Zasłużony dla PWSZ w Krośnie dwóm zacnym osobom, które wpisały się w historię regionu i bez których PWSZ w Krośnie mogła nigdy nie powstać. Byli to: były prezydent Krosna mgr Roman Zimka oraz były wojewoda krośnieński, a dziś poseł na Sejm RP dr Bogdan Rzońca.

Nasze uroczystości, za sprawą drugiej z wymienionych osób, przedłużyły się na kolejny dzień i w piękny sposób zostały wspomniane na sali sejmowej. Serdecznie dziękujemy Panu Posłowi za ciepłe słowa o naszej Uczelni i osobach, które ją ukształtowały, a poniżej prezentujemy pełny tekst wystąpienia.

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito