start

Aktualności

ZAPRASZAMY - Klimaty PWSZ w Krośnie - Twórczo i naukowo

02-08-2018

 

 

 

Już po raz szesnasty na krośnieńskim rynku odbędzie się Festiwal Kultur Pogranicza Karpackie Klimaty. Jak co roku PWSZ w Krośnie aktywnie uczestniczy w tym wydarzeniu.

W dniach 18-19 sierpnia 2018 roku zapraszamy do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, która w ramach Karpackich Klimatów przygotowała szereg atrakcji. Tegoroczne Klimaty PWSZ odbędą się pod hasłem Twórczo i naukowo. Jesteśmy przekonani, że wśród wielu przygotowanych atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie.


Twórczo i naukowo

18 sierpnia br. o godz. 10.00 Klimaty PWSZ zainauguruje wykład dra Henryka Różańskiego i dra Dominika Wróbla Rośliny lecznicze Cergowej.


Na dziedzińcu PWSZ w Krośnie przy ul. Kazimierza Wielkiego przygotowane zostaną stoiska kierunków studiów, a wśród nich:

 •    Czy znasz Polskę?
 •    Wyścig o kropelce: efektywne wykorzystanie energii
 •     Łamigłówki towaroznawcze
 •     W poszukiwaniu minerałów
 •     Dom na piasku
 •     Akademia zdrowia
 •     Świadome odżywianie
 •     Zarządzaj twórczo
 •     Znajdź kod cyfrowy
 •     Kropka/kreska, zakoduj tekst
 •     Gdzie Rzym gdzie Krym - narody i kultury w przysłowiach i powiedzonkach
 •     Malowanie na drewnie i nie tylko...

A to Polska właśnie...

Biblioteka PWSZ w Krośnie (Rynek 1) zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej: Bielik oraz wystawy książek Znak państwa i narodu. Dla dzieci przygotowano również gry, rebusy i zagadki A to Polska właśnie... Zakręć kołem fortuny…

W sobotę i w niedzielę zapraszamy do wspólnej zabawy z Akademickim Kołem Fortuny. Dla uczestników przygotowano wiele ciekawych konkurencji. Każdy uczestnik gry, który odwiedzi 14 stoisk i wykona poprawnie zadania, zakręci kołem fortuny i weźmie udział w losowaniu nagród.

Stanowiska gry będą zlokalizowane na dziedzińcu PWSZ w Krośnie, przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz w Bibliotece przy Rynku 1. Losowanie nagród odbędzie się w Namiocie Głównym PWSZ na płycie rynku.


Strefa zdrowia…

Zapraszamy do odwiedzenia namiotu PWSZ na krośnieńskim rynku, w którym dietetyk kliniczny dokona pomiarów składu ciała oraz udzieli porad związanych ze zdrowym żywieniem. Studentki kierunku Pielęgniarstwa wykonywać będą pomiary ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi.

 

Klimaty PWSZ to miejsce, gdzie w przyjaznej, uczelnianej przestrzeni będziemy bawić się w klimacie zielarsko-sportowo-plastycznym. Zapraszamy na dziedziniec uczelni przy ul. Kazimierza Wielkiego, na krośnieński Rynek i do Biblioteki w dniach 18-19 sierpnia 2018 roku (sobota 12.00-18.00, niedziela 12.00-17.00).

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito