start

Dla Maturzystów

Wykłady akademickie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

22-10-2018

Wykłady akademickie Dobre kierunki na przyszłość to oferta adresowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności do uczniów klas maturalnych.

Dobre kierunki na przyszłość to ciekawe spotkania prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich, w trakcie których w sposób przystępny i zajmujący przedstawią ciekawe wykłady z różnych dziedzin nauki, tj.: język polski, języki obce, pedagogika, zarządzanie, zdrowie, sport, turystyka, energetyka, inżynieria środowiska, informatyka, budownictwo, mechanika i budowa maszyn oraz towaroznawstwo, produkcja i bezpieczeństwo żywności oraz zielarstwo.

 

Wykłady mogą być zorganizowane w PWSZ w Krośnie lub w Państwa szkole.
Czas trwania spotkania to jedna godzina lekcyjna (45 min.).

Zapisy na wykłady oraz szczegółowe informacje uzyskać można pod nr tel. 13 43 755 18 oraz mailowo:  lub  maturzysci@pwsz.krosno.pl  

KLIKNIJ TUTAJ ABY WYŚWIETLIĆ FORMULARZ REJESTRACYJNY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWĄ LISTĄ WYKŁADÓW 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito