start

Sukcesy naszych absolwentów

Sandra Cybowicz - Kontroler jakości w firmie z branży metalurgicznej

04-06-2018

Jestem absolwentką kierunku Towaroznawstwo o Specjalności Kształtowanie i Ocena Jakości Towarów. Jestem zadowolona z podjęcia studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. 
W czasie studiów zafascynował mnie temat związany z Systemami Zarządzania Jakością według Normy ISO 9001:2009 (teraz ISO 9001:2015). Na trzecim i czwartym roku miałam możliwość uczestniczenia w przedmiotach, które poruszały temat SZJ (dokumentowanie, wdrażanie, audytowanie systemu). 
Fascynacja i zainteresowanie tematem doprowadziły mnie do podjęcia decyzji dotyczącej napisania pracy inżynierskiej na temat Systemów Zarządzania. Praca dyplomowa dotyczyła korzyści i barier podczas wdrażania Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością na przykładzie Krośnieńskiej Huty Szkła. Na potrzeby pracy podczas praktyki towaroznawczej, przeprowadziłam na terenie firmy badania ankietowe. 
Napisanie pracy o tak szerokiej tematyce pozwoliła mi na zdobycie wymarzonej pracy. Obecnie zajmuję stanowisko Kontrolera Jakości w firmie z branży metalurgicznej. W pracy zawodowej wykorzystuję w pełni wiedzę nabytą podczas realizacji studiów. Mam okazję zajmować się Systemem Zarządzania Jakością oraz Kontrolą Produkcji. Bardzo często mam okazję uczestniczyć w audytach drugiej strony. Praca ta jest odpowiedzią na moje zainteresowania które odkryłam podczas studiowania towaroznawstwa.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito