start

Sport, Turystyka, AZS

Festiwal Sportów Wodnych Edi Windsurfing Cup 2016 - Zapowiedź

01-08-2016

Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w tegorocznym XIV Memoriale Edwarda Sądeckiego - Edi CUP wraz z XII Festiwalem Sportów Wodnych, organizowanym na terenie Bazy Żeglarskiej KU AZS UR na Wyspie w Polańczyku, i współorganizowanym przez PWSZ w Krośnie. Jak co roku rozegrane zostaną różnorodne wyścigi i ciekawe konkurencje.  Dodatkowo program wypełnią inne atrakcje, m.in. bule oraz zorbing na wodzie. W sobotę zapewniamy wieczór przy ognisku z muzyką znanego nam doskonale zespołu szantowego KLANG.

Impreza ta odbywa się cyklicznie od kilku lat. Organizowana jest w okresie wakacji na terenie nazy AZS na Wyspie w Polańczyku. Popularny Edi był wieloletnim prezesem klubu  AZS UR, prekursorem żeglarstwa deskowego na Podkarpaciu oraz założycielem bazy żeglarskiej AZS nad Jeziorem Solińskim. Był organizatorem sportowym i człowiekiem o niespotykanym poczuciu humoru a nade wszystko przyjacielem i nauczycielem.

Równocześnie z Edi Cup, przy współpracy z  AZS odbywa się Festiwal Sportów Wodnych. Naszej imprezie oprócz rywalizacji sportowej towarzyszy wiele atrakcji. W programie można znaleźć: regaty windsurfingowe z biegiem memoriałowym, który odbywa się w przebraniach, regaty Omeg, regaty jachtów typu DZ na wiosłach, wyścig kajaków na wesoło, mecz piłki wodnej „Wyspa kontra Reszta Świata”, koncerty, wieczorne ognisko żeglarskie z konkursem karaoke, 

Termin imprezy: 12-14 sierpnia 2016 roku (piątek - niedziela)

Miejsce imprezy: Baza Żeglarska AZS , Ośrodek Wypoczynkowo-szkoleniowy Wyspa Polańczyk, Jezioro Solińskie, Bieszczady (40 km od Sanoka)

 

Program tegorocznego Festiwalu Sportów Wodnych

Start PIĄTEK 12.08.2016 godz. 18.00:
ognisko, gitara, śpiew, wspomnień czar...

Sobota 13.08.2016:
godz. 11.00

 • regaty windsurfingowe
 • Bule
 • Zorbing na wodzie
 • wyścigi SUP-ów
 • wyścigi Piróg oraz przeciąganie liny pomiędzy dwiema załogami Piróg
 • regaty kajakowe
  w przerwach między konkurencjami bigos i grill.

godz. 21.00
koncert zespołu KLANG

Niedziela 14.08.2016:
dzień rozpoczynamy porannym żurkiem
godz. 10.00

 • mecz piłki wodnej "Wyspa kontra Reszta Świata"
 • regatowy bieg memoriałowy w przebraniach
 • regaty omeg

godz. 14.00 ZAKOŃCZENIE 

 A tak bawiliśmy się w 2014 roku :)

 

Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby nam pomóc w organizacji imprezy na Wyspie w Polańczyku. Zgłoś sie do nas :)

 

Kontakt z Bazą Żeglarką:

- FB Baza Żeglarska AZS

-  tel. 508 235 552

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito