start

Sport, Turystyka, AZS

Aktywne Formy Wypoczynku - wychowanie fizyczne

15-05-2015

 

Wychowanie Fizyczne /aktywne formy wypoczynku/ Budownictwo I rok, studia niestacjonarne

Zaplanowaliśmy pierwszy termin realizacji zajęć wf. W najbliższy weekend planujemy dwa dni zajęć (wędrówki piesze - Beskid Niski)
Uzgodniliśmy z prowadzącymi wolne w sobotę 16.05 od godz. 13.00. Szczegóły zna starosta roku.

I dzień - sobota (16.05.2015r.) po zajęciach umawiamy się w DUKLI na parkingu przy Kościele (Klasztor po prawej stronie na górce)o godz. 13.45.
Z tego miejsca organizujemy wyjście na około 5 godz. Na zakończenie przejścia możliwość zorganizowania ogniska w gospodarstwie agroturystycznym "POD CHYROWĄ".

II dzień - niedziela (17.05.2015r.) spotykamy się w Chyrowej koło Dukli przy gospodarstwie agroturystycznym "POD CHYROWĄ" o godz 9.00. Planowane wyjście na około 5 godz.

Prosimy przygotować sobie odpowiedni strój w góry. buty, polar, coś na deszcz, coś na ciepło i zimno do ubrania, plecak jakiś prowiant na wędrówkę. Możliwe błoto w górach.
Na wyjściu ustalimy kolejne terminy realizacji zajęć.

Pozdrawiam,
Grzegorz Sobolewski

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito