start

Sport, Turystyka, AZS

Awans do finału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kobiet

20-04-2015

Siatkarki AZS PWSZ KROSNO odniosły kolejny sukces na arenie akademickiego sportu. W dniach 17-19 kwietnia 2015 roku wzięły udział w Półfinale Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kobiet - strefa C. Nasze reprezentatki podczas turnieju były niepokonane, co więcej nie przegrały ani jednego seta!

Dzięki wszystkim tym zwycięstwom nasze siatkarki uplanowały się na pierwszym miejscu, a tym samym awansowały do Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kobiet. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 30.04.2015r. - 03.05.2015r. we Wrocławiu.

Drużyna AZS PWSZ KROSNO wystąpiła podczas turnieju w składzie:

Paula Słonecka, Ewelina Mikołajewska, Izabela Bałucka, Aleksandra Mikołajewska, Anna Bączyńska, Magdalena Jurczyk, Elżbieta Szymańska, Marta Szcześnik, Paulina Czekajska, Joanna Prokop, Joanna Bednarczyk oraz Trener Dominik Stanisławczyk

 

Wyniki meczów rozegranych przez nasze siatkarki:

Mecze grupowe:
AZS PWSZ Krosno - Politechnika Świętokrzyska 2:0
AZS PWSZ Krosno - KUL Lublin 2:0

Mecz ćwierćfinałowy:
AZS PWSZ Krosno - AWF Kraków 2:0

Mecz półfinałowy:
AZS PWSZ Krosno - UJ Kraków 2:0

Mecz finałowy:
AZS PWSZ Krosno - AGH Kraków 2:0

 

 

 

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito