start

Najbliższe wydarzenia

Konkurs języka angielskiego dla szkół ponadpodstawowych - 27 marca 2020 roku - ODWOŁANY

17-02-2020

 

Studium Języków Obcych przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w dwunastej edycji Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Ponadpodstawowych, który odbędzie się 27 marca 2020 roku o godzinie 10.00 w auli PWSZ  w Krośnie przy ulicy Kazimierza Wielkiego 4.

Zakres leksykalny i gramatyczny obejmuje wymogi stawiane przed maturzystami przygotowującymi się do zdawania matury na poziomie rozszerzonym. W związku z powyższym zwracamy się do nauczycieli języka angielskiego z prośbą o wytypowanie maksymalnie 2 uczniów reprezentujących szkołę do wzięcia udziału w konkursie.
Rejestracja uczniów na Konkurs prowadzona jest drogą elektroniczną pod adresem internetowym:  http://www.pwsz.krosno.pl/konkursja do 22 marca 2020 roku.

Zwycięzca konkursu otrzyma voucher na egzamin CAE (Cambridge Advanced English), a zdobywcy miejsc od 2 do 5 otrzymają vouchery uprawniające do zdawania międzynarodowego egzaminu FCE.
 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito