start

Aktualności

Zapraszamy na Dzień Osób z Niepełnosprawnością

15-05-2019

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie i Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle serdecznie zapraszają na:

Dzień Osób z Niepełnosprawnością „Żyj aktywnie”

 
Dzień Osób z Niepełnosprawnością to inicjatywa promująca aktywność społeczną i zawodową osób dotkniętych    niepełnosprawnością. Serdecznie zapraszamy studentów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które ma na celu zwiększenie  świadomości o możliwościach jakie posiadają dzisiaj osoby niepełnosprawne.
 
W programie ciekawe wykłady m.in. „Studiować każdy może” – Damian Jung – student PWSZ w Krośnie o studiowaniu i swoich sportowych pasjach oraz Grzegorz Sobolewski – Pełnomocnik Rektora PWSZ w Krośnie ds. osób niepełnosprawnych,
„Warunki pracy dla pracownika niepełnosprawnego” – Anita Szydło – specjalista ds. personalnych w firmie Eba sp. z o.o.
 
Podczas Dnia Osób z Niepełnosprawnością będzie można skorzystać z porad ekspertów m.in. Zakładu Ubezpieczeń  Społecznych,  Powiatowego Urzędu Pracy w Krośnie i uzyskać wiele przydatnych informacji i porad pochodzących od  lokalnych jednostek działających na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych. Wydarzeniu towarzyszyć będzie także  wystawa prac artystycznych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.
 
  Termin: 22 maja 2019 roku (środa)
  Godziny: 10.00 – 12.45 (z 30 min. przerwą)
  Miejsce: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, ul. Kazimierza Wielkiego 6, sala nr 2.
 
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
 
 

Pliki do pobrania

Harmonogram wydarzenia Dzień Osób z Niepełnosprawnością

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito