start

Aktualności

Czytelnia on-line IBUK Libra

12-03-2019

 

Informujemy, że Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie kontynuuje dostęp do publikacji czytelni on-line IBUK Libra.

Treść wybranych publikacji  można bezpłatnie przeglądać na każdym komputerze działającym w sieci uczelnianej.

IBUK  Libra,  to  pierwsza  w  Polsce  czytelnia  on-line  podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim, opublikowanych przez czołowych polskich  wydawców  (PWN, PZWL, WNT). 
 
IBUK Libra daje wiele możliwości: pozwala tworzyć własną e-półkę z książkami, wyszukiwać w książce słowa i frazy, umożliwia zaznaczanie tekstu, dodawanie zakładek, robienie notatek bezpośrednio w książce, generuje bibliografię, pozwala korzystać ze słownika i encyklopedii.
 

Studenci mają też możliwość czytania książek on-line z komputerów domowych. W tym celu należy :

·         zgłosić się po indywidualny kod dostępu do biblioteki (w Czytelni Głównej można uzyskać login i hasło okazując ważną legitymację studencką)

·         zalogować się na www.libra.ibuk.pl

·         wprowadzić otrzymany kod

 
lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito