start

Aktualności

PRACA TO SIĘ OPŁACA!

11-05-2017

PRACA TO SIĘ OPŁACA!

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie pn. „Praca to się opłaca!" realizowanego przez Stowarzyszenie „CRAS". W ramach projektu stowarzyszenie oferuje bezpłatne szkolenia zawodowe oraz płatne 5-miesięczne staże zawodowe.

Druga tura rekrutacji do projektu skierowana jest przede wszystkim do Osób Niepełnosprawnych, do 29.r.ż., które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu, pozostają bez zatrudnienia, niezarejestrowane w Urzędach Pracy z terenu woj. podkarpackiego.

W wamach projektu Stowarzyszenie oferuje:
· Indywidualne doradztwo zawodowe;
· Warsztaty grupowe poradnictwo zawodowe;
· Szkolenia zawodowe wg potrzeb;
· 5 - miesięczne staże zawodowe płatne 1600 zł brutto/miesiąc;

 

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY.

Stowarzyszenie „CRAS" - Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej z Rzeszowa to organizacja pozarządowa, niedziałająca dla zysku, wspierająca rozwój społeczny i ekonomiczny województwa podkarpackiego.
Działalność Stowarzyszenia opiera się w głównej mierze na wdrażaniu projektów, w tym współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny.


Więcej informacji na temat organizacji i projektów:
Biuro Projektów:
35-045 Rzeszów
ul. Hetmańska 4/2B
tel./faks: 17 740 22 25/ 691182539
www.cras.org.pl

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito