start

Aktualności

Relacja z wyjazdu integracyjno-szkoleniowego

02-11-2015

Relacja uczestników wyjazdu integracyjno-szkoleniowego BON PWSZ w Krośnie

Polańczyk, 24-26 października 2015 roku

 

W Dniach 24-26 października 2015 roku w Polańczyku, odbył się wyjazd integracyjno-szkoleniowy zorganizowany przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych PWSZ w Krośnie. Wszyscy uczestnicy wyjazdu zebrali się w umówionym miejscu, gdzie po przywitaniu się ruszyliśmy w drogę. Pięknymi krajobrazami przywitały nas Bieszczady i hotel w którym się zatrzymaliśmy. W hotelu odbyło się spotkanie organizacyjne oraz pierwsza integracja miedzy członkami wyjazdu. Po przepysznym obiedzie, rozpakowaniu się i odpoczynku wyruszyliśmy spacerkiem na punktu widokowy, gdzie mieliśmy możliwość podziwiania pięknej panoramy Jeziora Solińskiego. Każdy z nas miał czas na podziwianie tego uroczego miejsca oraz zrobienie sobie kilku pamiątkowych zdjęć. Po powrocie do hotelu czas umilał nam kompleks wypoczynkowy SPA, gdzie mogliśmy korzystać z basenu, jacuzzi oraz saun. Wieczorem, kolacja odbyła się w formie grilla integracyjnego na tarasie, było zimno ale rozgrzewała nas ciepła herbatka oraz atmosfera jaka panowała między uczestnikami wyjazdu.

W niedziele rano, po śniadaniu udaliśmy się na wycieczkę objazdową po Bieszczadach. Towarzyszył nam przewodnik, który umilał nam wyjazd ciekawymi historiami wtrącając anegdoty o zwiedzanych przez nas miejscach. Piękne barwy drzew oraz fantastyczna pogoda sprawiły, że Bieszczady jesienią pokazały nam się od najlepszej strony. Punktem kulminacyjnym naszej podróży był spacer po zaporze Solińskiej. Poza podziwianiem widoków oraz zapoznaniem się z historią jeziora Solińskiego, mieliśmy możliwość zakupienia pamiątek na licznych straganach, a także skosztowania ciepłego oscypka. Po południu chętni mogli kolejny raz skorzystać ze strefy SPA i zrelaksować się ostatni raz w tym miejscu lub wyjść na miły spacer w gronie nowo poznanych przyjaciół. Wieczorem odbyło się karaoke, przy którym wszyscy doskonale się bawili, każdy z nas mógł spróbować swoich umiejętności wokalnych.

            Dzień 3 był naszym ostatnim wspólnym dniem. Po śniadaniu , wszyscy wsiedliśmy do autobusu i z ogromnym smutkiem żegnaliśmy Bieszczady.

            Wyjazd do Polańczyka na pewno zapadnie na bardzo długo w naszej pamięci, ponieważ był to wspaniale spędzony wspólnie czas i umożliwił nam zawarcie wielu nowych znajomości.

 

 

(A.W., M.K., K.B.)

 

Galeria zdjęć z wyjazdu

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito