start

Aktualności

Zostań Rzecznikiem Dostepnych Wyborów!

30-09-2014

 

Zostań Rzecznikiem Dostępnych Wyborów!


Zapraszamy do współpracy w ramach projektu osoby, którym zależy na równym traktowaniu i dostępie wszystkich obywateli do wyborów! Promujcie w swoich gminach, wśród przyjaciół i znajomych, w lokalnych organizacjach, prawa wyborcze osób starszych i z niepełnosprawnościami, a my wesprzemy Wasze działania!

 

Rolą Rzecznika dostępnych wyborów jest rozpowszechnianie informacji o udogodnieniach w głosowaniu, działania na rzecz aktywizacji osób starszych i z niepełnosprawnościami w swoim lokalnym środowisku.

Rzecznikom gwarantujemy stałe wsparcie w postaci konsultacji, materiałów informacyjnych i promocyjnych, pomoc w działaniach.

 

Zapraszamy Państwa do aktywnego włączenia się w nasze działania na rzecz zwiększania dostępności przestrzeni publicznej!


Zapraszamy do kontaktu mailowego pelnosprawnywyborca@firr.org.pl i telefonicznego 12 350 64 24

 

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

 

 

plakat.jpg

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito