start

Aktualnosci

Czasopismo Postępy Fitoterapii w zasobach biblioteki PWSZ

08-01-2016

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie informuje o rozpoczęciu prenumeraty czasopisma Postępy Fitoterapii.

P o s t ę p y  F i t o t e r a p i i   ukazują się od 2000 roku. Kwartalnik znajduje się na liście czasopism punktowanych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (7 pkt), jest indeksowane w Index Copernicus oraz w bazie Polskiej Bibliografii Lekarskiej GBL.

Zespół redakcyjny tworzą autorytety w dziedzinie ziołolecznictwa, farmacji, biologii i mikrobiologii: dr n. biol. Stanisław Han, prof. dr hab. n. farm. Bogdan Kędzia, prof. dr hab. n. biol. Waldemar Buchwald i wielu innych.

Postępy Fitoterapii ukazują fitoterapię jak o nowoczesną metodę leczenia. To czasopismo popularyzujące wśród lekarzy i farmaceutów badania analityczne, biologiczne, farmakologiczne i kliniczne w zakresie surowców i leków roślinnych.

Kwartalnik adresowany jest do lekarzy rodzinnych, farmaceutów , pracowników naukowych wydziałów farmacji, farmakologii, żywności i żywienia, mikrobiologii lekarskiej, do studentów wydziałów farmaceutycznych, ale także do czytelników nie dysponujących wiedzą specjalistyczną.

Zapraszamy do lektury !

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito