start

Aktualnosci

Czytelnia im. Franciszka Pika Mirandoli

19-05-2015

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie z przyjemnością zaprasza do korzystania z nowo otwartej czytelni mieszczącej się w budynku Biblioteki Głównej (Rynek 1). Czytelnia jest poświęcona twórczości zapomnianego dziś krośnianina Franciszka Pika Mirandoli (1871-1930) . Znakomicie zaaranżowana, dbająca o historyczne detale i połączona z nowoczesnością swojej funkcji, zapewnia komfortowe warunki studiowania z uwzględnieniem preferencji, zwyczajów i upodobań nawet najbardziej wymagających czytelników. Pragniemy, aby czytelnia ta stała się miejscem spotkań, rozwijania zainteresowań, dostarczania wiedzy a także miejscem poszanowania tradycji i dbania o dziedzictwo kulturowe miasta.
Uroczyste otwarcie czytelni nastąpiło 13 maja 2015 r.  podczas Ogólnopolskiego Kongresu Nowoczesna Humanistyka w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych.

 

 

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito