start

Aktualnosci

Wystawy

09-06-2014

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie serdecznie zaprasza do obejrzenia wystaw z okazji 15-lecia Uczelni.

Uczelnia kulturalnie to wystawa poświęcona działalności naukowo - kulturalnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. To przegląd organizowanych odczytów, otwartych wykładów, konferencji, wystaw i innych inicjatyw, które umożliwiają mieszkańcom Krosna kontakt ze znanymi i cenionymi ludźmi nauki.

Działalność wydawnicza uczelni to wystawa upowszechniająca dorobek naukowy szkoły. Działalność wydawnicza Uczelni została zapoczątkowana w 1999 roku. Przez 15 lat jej istnienia ukazało się 61 zeszytów w ramach serii Prace Naukowo-Dydaktyczne Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie. Obok zeszytów wydawane są również publikacje okolicznościowe, a także druki ulotne (kalendarzyki, informatory, zaproszenia, ulotki).

Wystawy można zwiedzać do końca czerwca w godzinach pracy Biblioteki (8.00-20.00). Zapraszamy !

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito