start

Aktualnosci

Missae propriae sanctorum Regni Sveciae, potronorum, Ad normam Missalis Romani accommodatae w Podkarpackiej Bibliotece Cyfrowej

22-05-2014

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia informuje, iż w Podkarpackiej Bibliotece Cyfrowej została zamieszczona kolejna książka z naszych zbiorów.

Missae propriae sanctorum Regni Sveciae, potronorum, Ad normam Missalis Romani accommodatae to część  mszału zawierającego stałe formularze mszalne na uroczystości swiętych pańskich - patronów królestwa Szwecji. Książka została wydrukowana  w jednej z najciekawszych oficyn wydawniczych w historii druku u Plantiniana Balthasaris Moreti w Antwerpii w roku M.DC.LXXXXLV.

W celu przywrócenia walorów estetycznych i wartości użytkowej, starodruk w 2009 roku został poddany zabiegom konserwatorskim.

 

Pokaż treść!

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito