start

Aktualnosci

Świet(l)ne Miasto - Przystanek PWSZ

30-07-2013

 

W upalną niedzielę 28 lipca br. na krośnieńskim rynku już po raz szósty odbyła się impreza Świet(l)ne Miasto. Koncerty, happening artystyczny, zabawy interaktywne wszystko w rocznicę zapalenia pierwszej lampy naftowej w Szpitalu Miejskim we Lwowie w 1853 r. W tym roku do imprezy po raz kolejny dołączyła się Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Impreza zlokalizowana była w budynku Biblioteki Głównej PWSZ przy Rynku 1.

Na odwiedzających tego dnia Bibliotekę czekały rozmaite atrakcje: zajęcia animacyjne dla dzieci - przygotowywanie lampionów, kolorowanki, projekcja filmu Rozjaśnić mrok. Opowieść o Ignacym Łukasiewiczu, wystawy: tkanin Anny Kobak – Pisowackiej oraz Ignacy Łukasiewicz - polski Prometeusz, pokaz modelowania obiektów architektonicznych przy użyciu 3D Studio Max, kiermasz wydawnictw PWSZ. Dla zainteresowanych nauką języków obcych otwarto punkt informacji o kursach językowych. Wśród osób dorosłych dużym zainteresowaniem cieszyły się wystawy. Najmłodsi chętnie przygotowywali barwne lampiony i kolorowali ulubione postaci z bajek. Już teraz zapraszamy na kolejne atrakcje, które uczelnia szykuje dla wszystkich odwiedzających w ramach święta Karpackie Klimaty w dniach 24-25 sierpnia 2013.

Serdecznie zapraszamy!

 

(PB i KM)

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito