start

Aktualnosci

Czytaj.PL- największa akcja czytelnicza w Polsce

21-11-2018

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie zachęca studentów do wzięcia udziału w największej akcji czytelniczej w Polsce Czytaj PL. Do końca listopada, na terenie ponad 500 miast i mniejszych miejscowości wisieć będzie kilka tysięcy plakatów – darmowych wypożyczalni książek elektronicznych. W tym roku  w akcji znalazło się 12 bestsellerowych książek, 6 polskich i 6 zagranicznych. Wśród zaproponowanych tytułów każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie.

Jak wziąć udział w akcji Czytaj PL?

Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków.  Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink ze sklepu App Store lub Google Play, następnie przejść do zakładki Czytaj PL i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na plakacie znajdującym się na drzwiach wejściowych do Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia          w Krośnie.

Lista książek dostępnych w akcji:

 1. Olga Tokarczuk „Opowiadania bizarne”
 2. Magdalena Grzebałkowska „Komeda. Osobiste życie jazzu”
 3. Christophe Galfard „Wszechświat w twojej dłoni”
 4. Anna Brzezińska „Córki Wawelu”
 5. Wojciech Chmielarz „Cienie”
 6. Anna Ficner-Ogonowska „Okruch”
 7. Remigiusz Mróz „Hashtag”
 8. Mark Bowden „Polowanie na Escobara”
 9. Joanna Jax „Zemsta i przebaczenie”
 10. Reni Eddo-Lodge „Dlaczego nie rozmawiam już z białymi o kolorze skóry”
 11. Ariely Dan „Potęga irracjonalności”
 12. John Flanagan „Zwiadowcy. Księga 1. Ruiny Gorlanu”

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito