start

Aktualnosci

Baza SPORTDiscus with Full Text - dostęp testowy

22-05-2017

 

Uprzejmie informujemy, że do dnia 15 lipca Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie posiada otwarty dostęp testowy do bazy z zakresu medycyny sportowej i sportu SPORTDiscus with Full Text.  Baza ta jest najobszerniejszym autorytatywnym źródłem informacji z zakresu sportu i medycyny sportowej i zawiera 660 czasopism pełnotekstowych, wiele z nich to publikacje o najwyższych statystykach użytkowania w indeksie SPORTDiscus. Archiwa pełnotekstowe w bazie sięgają 1930 roku. W bazie znajdują się również książki, monografie, rozdziały książek i materiały konferencyjne. Tematyka bazy obejmuje specjalności kliniczne jak ortopedia oraz wiele innych jak zdrowie fizyczne, edukacja, fizjoterapia, żywienie, studia trenerskie, kinezjologia, wychowanie fizyczne, psychologia w sporcie i inne. SPORTDiscus with Full Text jest nieodzownym narzędziem badawczym w zakresie literatury we wszystkich dziedzinach sportu i medycyny sportowej.

Baza została dodana na platformę EBSCOhost jest dostępna w ramach sieci adresów IP instytucji oraz zdalnie z komputerów domowych i urządzeń mobilnych (login i hasło do odbioru w Czytelni Głównej).

 

Znalezione obrazy dla zapytania Baza SPORTDiscus with Full Text

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito