start

Aktualności

Zajęcia z Finansów w ujęciu praktycznym

23-03-2019

Studenci I roku kierunku Zarządzanie po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach z Finansów w ujęciu praktycznym. W dniu 7 i 21 marca br. na ćwiczeniach z przedmiotu Finanse (na zaproszenie Studenckiego Koła Naukowego FINANSE) gościliśmy Pana Krzysztofa Ostafińskiego, radcę prawnego związanego z Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. w Warszawie, obecnie zajmującego również stanowisko Dyrektora Programu NZB.

W trakcie zajęć została poruszona następująca tematyka:

- Korzystanie z informacji gospodarczej przewagą konkurencyjną firm.

- Wiarygodność finansowa, co możesz zyskać? – BIK.

Spotkanie z praktykiem było doskonałym sposobem na poszerzenie horyzontów w zakresie wiedzy finansowej i przygotowania do podjęcia w przyszłości pracy zawodowej dla studentów. Z pewnością można również stwierdzić, iż uzyskanie wysokiego poziomu edukacji finansowej będzie wywierać wpływ na jakość pracy zawodowej i życia osobistego.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito