start

Aktualności

Uroczyste wręczenie certyfikatów z kursów Asseco Wapro

14-03-2019

W dniu 5-go marca br. w Sali Senackiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów umiejętności informatycznych z dwóch kursów, które organizował Niepubliczny Ośrodek Dokształcania przy PWSZ w Krośnie.  
Uczelnię reprezentowali: prorektor ds. Studiów dr Dominik Wróbel, dr inż. Piotr Lenik – Kierownik Zakładu Zarządzanie, dr Łukasz Szmyd – Kierownik Zakładu Turystyka i rekreacja, dr Piotr Łopatkiewicz, dr Małgorzata Świdrak – Dyrektor Niepublicznego Ośrodka Dokształcania oraz mgr Robert Rajs – kierownik kursów.

W tym wydarzeniu uczestniczyła również Pani Katarzyna Stec – Dyrektor Pałacu Polanka, która wręczała ufundowane nagrody uczestnikom kursu z zarządzania salonem SPA.


 

Krótko o kursie

Pierwszy zorganizowany kurs związany z certyfikacją Asseco Wapro miał na celu pogłębienie i uzupełnienie a także potwierdzenie umiejętności informatycznych, które są związane z zarządzaniem w firmie, przedsiębiorstwie.

Na przełomie stycznia i lutego 2019 roku studenci Kierunku Zarządzanie uczestniczyli w kursie dokształcającym z zakresu zarządzania systemem Asseco Wapro. W kursie uczestniczyli studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych z II-go roku. Zajęcia, które zorganizował Niepubliczny Ośrodek Dokształcania PWSZ w Krośnie  zostały przeprowadzone w sali informatycznej 08A PWSZ im. Stanisława Pigonia w Krośnie w campusie w Turaszówce.

 

Kurs składał się z obsługi takich modułów Asseco WAPRO ERP jak: WF-Mag- Sprzedaż
i magazyn,
WF-bEST - Środki trwałe, WF-GANG - Kadry i płace oraz WF-CRM – Zarządzanie relacjami z klientami oraz WF Fakturka.

Przykładowy program z kursu – WF Mag

 

Pakiet Asseco Wapro – realizacja na kursie

  

Każdy z uczestników przedstawił sprawozdania z wykonanych kilkunastu ćwiczeń w formie płyty CD/DVD. Po weryfikacji, sprawdzeniu oraz pozytywnej ocenie prac zostały wystawione Certyfikaty przez firmę Asseco Business Solutions.

Kilka słów o firmie Asseco Business Solutions

Asseco Business Solutions jest polską firmą informatyczną, która od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach.

Systemy informatyczne oferowane przez Asseco BS ułatwiają przedsiębiorcom prowadzenie biznesu, biorąc pod uwagę wielkość ich firm, branżę, specyfikę działania czy wymagania. Rozwiązania pozwalają m.in. na efektywną pracę, usprawniają procesy, umożliwiają optymalizację, analizują i udostępniają dane czy pomagają podejmować strategiczne decyzje.

Kompleksowa oferta Asseco BS obejmuje systemy klasy ERP wspomagające procesy biznesowe w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach, komplet aplikacji Asseco WAPRO ERP do zarządzania małą firmą, programy wspierające pracę w obszarze HR, popularne w całej Europie aplikacje mobilne klasy SFA pozwalające na zarządzanie siecią przedstawicieli handlowych, platformy wymiany danych oraz programy do obsługi transakcji faktoringowych.

Wszystkie rozwiązania Asseco BS powstają w oparciu o wiedzę doświadczonych specjalistów, sprawdzoną metodologię oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych.          
Dzięki wysokiej jakości produktom oraz usługom, które są z nimi powiązane oprogramowanie Asseco Business Solutions od wielu już lat z powodzeniem wspomaga funkcjonowanie kilkudziesięciu tysięcy przedsiębiorstw. Firma może pochwalić się wdrożeniami zarówno w Polsce, jak i w kilkudziesięciu krajach świata.

 

Asseco Business Solutions jest częścią międzynarodowej Grupy Asseco, wiodącego dostawcy oprogramowania własnego na rynku europejskim. Grupa stanowi federacją firm zaangażowanych w rozwijanie technologii informatycznych i jest obecna w ponad 50 krajach świata, m.in.w większości państw europejskich, a także w USA, Kanadzie, Izraelu czy Japonii.

Systemy Asseco WAPRO ERP

Asseco WAPRO ERP to komplet programów do zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy wspierają pracę działów sprzedaży, księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Rozwiązania sprawdzają się zarówno w małych jednoosobowych firmach, niewielkich przedsiębiorstwach rodzinnych, a także w większych spółkach posiadających wiele sklepów oraz oddziałów na terenie całego kraju.

Systemy Asseco WAPRO ERP cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Aplikacje można wykorzystać praktycznie w każdej branży z segmentu MSP.

Więcej informacji:

www.assecobs.pl
www.wapro.pl

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito