start

Aktualności

Konkurs na wyjazd dla pracowników w ramach programu Erasmus+

14-06-2016

 

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza wszystkich pracowników naukowo dydaktycznych oraz administracyjnych PWSZ w Krośnie zainteresowanych wyjazdem zagranicznym w ramach programu Erasmus+ do składania wniosków aplikacyjnych na wyjazd w ramach programu Erasmus+ w roku akadmickim 2016/2017.

Pracownicy ubiegający się o prawo do wyjazdu i stypendium zobowiązani są złożyć następujące dokumenty aplikacyjne:

  • Wniosek

  • Wstępna akceptacja ze strony uczelni partnerskiej

  • Wymagana jest znajomość języka angielskiego (bądź języka, w którym prowadzone są zajęcia na uczelni partnerskiej) w stopniu pozwalającym na przeprowadzenie zajęć lub uczestniczenie w szkoleniu

Lista uczelni partnerskich, z którymi posiadamy podpisaną umowę o wymianie kadry znajduje się pod linkiem: Uczelnie partnerskie

Wzory wniosków z poprzednich lat, lub niekompletne wnioski nie będą przyjmowane!

Wypełniony wniosek wraz ze wstępną akceptacją pobytu w uczelni partnerskiej prosimy składać w Rektoracie, Rynek 1, pok. nr 9 do dnia 8 lipca br.

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito