start

Aktualności

Wizyta studentów Erasmus w Zespole Szkół w Gogołowie

19-12-2011

 

Wizyta studentów Erasmus w Zespole Szkół w Gogołowie
 
       Już po raz drugi studenci programu Erasmus byli gośćmi Zespołu Szkół w Gogołowie. W spotkaniu, które odbyło się 10 grudnia 2011 roku wzięli udział uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum wraz z wychowawcami. Jadąc do Gogołowa studenci programu Erasmus mieli okazję podziwiać wystawę rzeźb z drewna, czyli Gogołowskie Drzewoludy. Po przyjeździe do szkoły studenci przedstawili się i powiedzieli kilka słów o kraju, z którego pochodzą. Turcy swoją prezentację rozpoczęli od projekcji filmu ukazującego piękno ich kraju. Następnie uczniowie i nauczyciele mogli usłyszeć o ciekawych miejscach w Hiszpanii oraz na Węgrzech. Studenci dali pokaz swoich tańców narodowych. Uczniowie mieli także okazję podziwiać niezwykłe sztuczki karciane zaprezentowane przez jednego ze studentów z Hiszpanii. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Młodzież szkolna bardzo zintegrowała się ze studentami. Po lunchu studenci, uczniowie i nauczyciele udali się na salę gimnastyczną gdzie zostały rozegrane zawody sportowe w piłce nożnej, siatkówce oraz w tenisie stołowym. Po rozgrywkach studenci wraz z nauczycielami zwiedzali Gogołów (Dzioł), gdzie studenci pozwolili sobie na pierwsze zimowe szaleństwo w tym roku, czyli na zjazd na workach ze stoku narciarskiego.  
       Serdecznie dziekuję za pomoc w organizacji spotkania Panu Bartłomiejowi Michalskiemu z Biura Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Krośnie.
 
Monika Niezgoda
nauczyciel języka angielskiego w ZS w Gogołowie
 
fot. Joanna Pasek

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito